Aktuality

Zájemci o moji výuky hry na bicí nástroje ve Valašských Kloboukách se mohou hlásit pro príští rok na: jiri.druhy@seznam.cz

My underground voice

Otvírám tento nový odkaz na mých stránkách a trochu z něj mám obavy, jelikož jsem se většinou kvůli svým názorům (které samozřejmě nemusí být správné) dostal do konfliktu. Proto bych byl rád, kdybyste vše další, co zde bude uvedeno, brali skutečně jen jako moje názory a byli k nim určitým způsobem tolerantní, tak jako já bych chtěl být vůči Vašim názorům, se kterými se popřípadě setkám.

Protože je život hodně pestrý, nebudu se zde výhradně zaměřovat jenom na věci kolem bubnování. Vaše svoboda je i v tom, že tyto řádky číst nemusíte, a moje je v tom, že si zde mohu napsat v podstatě, co chci.

Nemám moc v oblibě úzce zaměřené lidi a nejenom bubeníky, kteří hovoří pouze o hudbě. Myslím, že by člověk měl být o hodně širší, a tak se dotknu různých témat, se kterými přicházím do styku. Děkuji za pochopení. Váš Juří z Valach.

3. 2. 2010: ZAČÁTEK KONCE NEBO KONEC ZAČÁTKU?

Vyjádřil jsem ostrý protest vedení sociální demokracie ohledně výroků soudruha Jandáka - dříve ministra kultury - v diskusi o podpoře kultury ze strany ČSSD. Rozhodl jsem se udělat ČSSD předvolební kampaň a rozeslal jsem záznam výše uvedené diskuse přátelům i nepřátelům. Inkriminovaný záznam můžete shlédnout tady.

jaro 2009: JAK SE MI O ZVUČENÍ I ZDÁLO...

Dal jsem se na cestu pacifisty, a to už velmi dávno, a ta mne mimo jiné zavedla až do vojenské psychiatrické léčebny v Praze Střešovicích - někdy kolem roku 1984. Odmítl jsem totiž nosit zbraň … A ejhle, dnes vedu takovou malou osobní válku s některými pány zvukaři.... (celý článek si můžete přečíst tady)