Aktuality

Nekteré moje postrehy píši i ZDE"

Nabídka bubnů

DJEMBE - JOSEF ŠPERLING

Ručně vyráběné bubny typu djembe od výborného valašského výrobce. Momentálně jsou bubny kvůli velkému zájmu vyprodány. Výroba nových bubnů probíhá vzhledem k vlastnostem dřeva pouze přes zimu, takže další djembe budou v prodeji zase až na jaře. Sledujte tento web. Jakmile budou nové bubny k dispozici, objeví se zde informace. V případě dotazů si můžete o dodatečné informace napsat na e-mail jiri.druhy@seznam.cz.

Ilustrativní foto:

Ilustrativní foto djembe Ilustrativní foto djembe Ilustrativní foto djembe
Ilustrativní foto djembe Ilustrativní foto djembe Ilustrativní foto djembe

DJEMBE - BUBINKY.CZ

Výrobce - Václav Martinec provádí vše od vybírání dřeva, jeho zpracování a sušení, až ke shánění kůží a jejich přípravu k natažení na buben, sám. Tím zaručuje opravdovou kvalitu. Navíc jsou všechny použité materiály ryze místní (=ekologické). Výrobce dbá na to, aby nástroje měly správný zvuk a hlavně dělaly radost. Každý nástroj je originál! Ruční práce! Výrobce vyhoví jednotlivcům i organizacím a hledí na individuální přání zákazníka. Spolupracuje s muzikoterapeuty a pedagogy a vybavuje nástroji speciální i základní školy po celé republice. Pokud máte zájem o něco netradičního, můžete se zúčastnit nabízených kurzů „VYROB SI SVŮJ BUBEN!“

DJEMBE - DRUMBENY

Originální rytmický nástroj, který má současně několik funkcí: je určen k malování, bubnování a posezení. Vyrábí se v několika velikostech.

Drumben má široké uplatnění při volnočasových aktivitách a ve vzdělávání dospělých i mládeže, je to nápaditý dárek pro celou rodinu nebo partu přátel.

Hlavní přednosti drumbenu:
•skvělá cena
•lehký a odolný
•snadná údržba, manipulace a skladování
•vyroben z přírodních a recyklovaných materiálů
Zajímavosti o drumbenu
•základními materiály pro výrobu drumbenu je recyklovaný papír a rezonanční překližka
•drumben unese váhu až 650 kg!
•díky svému tvaru se dají drumbeny různých velikostí stohovat do sebe, do osobního auta typu combi se jich vejde 48!